Zespół Educlever

mgr Marietta Śliwa-dyrektor placówki, z wykształcenia pedagog i nauczyciel języka angielskiego, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Zielonogórskim.Od 20 lat związana z oświatą jako nauczyciel, dyrektor szkoły oraz certyfikowany trener kadr oświaty.

mgr Zyta Czechowska – absolwentka UAM w Poznaniu, na kierunku pedagogika specjalna, od ponad 20 lat  terapeuta i nauczyciel w szkole specjalnej.  Pasjonatka nowoczesnych technologii. Współprowadzi bloga edukacyjnego www.specjalni.pl .Trenerka Mistrzów Kodowania w zakresie programowania. Należy do społeczności Superbelfrzy RP. W 2017 r. otrzymała Nagrodę Ministra Edukacji Narodowej za szczególne osiągnięcia edukacyjne i wychowawcze. Posiada tytuł Microsoft Innovative Educator Ekspert, nadawany przez firmę Microsoft najbardziej innowacyjnym nauczycielom na świecie. Ambasador programu eTwinning. Nauczyciel Roku 2019.

mgr Katarzyna Zajączkowska – ukończyła filologię angielską na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, studia podyplomowe z kreatywności i glottodydaktyki oraz nauczania informatyki. Od 18 lat jest nauczycielem języka angielskiego. Jest certyfikowanym trenerem ze specjalnością szkolenia kadr oświatowych oraz  trenerem wspomagania  oświaty. Jest Ambasadorem Roku Relacji.

mgr Wojciech Gorzelanny– pedagog, absolwent Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje jako mediator, coach i trener specjalizując się w coachingu holistycznym, coachingu integralności zespołu i zagadnieniach komunikacyjnych.

mgr Katarzyna Bartkowiak– nauczyciel geografii, przyrody i języka angielskiego, specjalista informacji geograficznej, entuzjasta nowych metod nauczania i technologii. Jest absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

mgr Marcin Bromberek– nauczyciel wychowania fizycznego oraz edukacji dla bezpieczeństwa, certyfikowany trener piłki nożnej(UEFA), absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, pasjonat i doświadczony organizator aktywnego wypoczynku.

mgr Dominika Krymuza– nauczyciel języka polskiego i edukacji wczesnoszkolnej, oligofrenopedagog, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego. Stworzyła bank pomysłów na niestandardową realizację treści podstawy programowej, chętnie dzieli się pomysłami na pracę z uczniem ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi.

mgr Ewelina Rutkowska– nauczyciel wychowania fizycznego, fizjoterapeuta, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, doświadczony pedagog i ekspert promujący zdrowy styl życia.

mgr Karolina Adryan– nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, doświadczony pedagog i entuzjasta wykorzystania nowatorskich rozwiązań w kształceniu kompetencji językowych uczniów.

mgr Aleksandra Królikowska– doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego oraz języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, od blisko 30 lat związana z oświatą jako nauczyciel i dyrektor poznańskich przedszkoli.

mgr Katarzyna Łukasik– nauczyciel informatyki i techniki, od ponad 20 lat związana z oświatą, certyfikowany trener oświaty oraz instruktor rekreacji ruchowej, entuzjastka jogi i walki ze stresem, założycielka prężnie działającego ruchu „Stresoodporni”.